O nas

Właścicielem marki spinkidomankietow.pl jest firma LASER STUDIO Piotr Witkowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Staniewickiej 18.

W naszym Studio zajmujemy się projektowaniem,produkcją i sprzedażą spinek mankietowych od 8 lat. Ponad 150 wzorów w ofercie magazynowej oraz możliwość szybkiej realizacji dowolnego projektu stawiają nas w czołówce polskich producentów spinek mankietowych.

Wykonujemy spinki w ilościach hurtowych i detalicznych.

Projektowanie

Realizujemy projekty spinek w oparciu o projekt lub sugestie Klienta.  Inspiracją do projektu może być logo, zdjęcie lub ulubiony kolor.
Projekty przygotowujemy w specjalnym programie graficznym, który umożliwia wizualizację produktu przed jego faktycznym wykonaniem.

Produkcja

Wykonujemy unikalne spinki do mankietów w technologii wycinania i grawerowania laserowego, frezowania CNC oraz nowoczesnego odlewnictwa.
Wykorzystujemy srebro, mosiądz, stal szlachetną oraz kamienie, ceramikę i drewno.

Jeśli potrzeba stosujemy powłoki galwaniczne: posrebrzanie, pozłacanie 24 karatowym złotem, chromowanie, wypełnianie kolorów emalią.

Termin realizacji

Termin realizacji jest zależny od nakładu i technologii wykonania.

Każdorazowo jest on ustalany indywidualnie, ale staramy się by nie przekraczał 2 tygodni dla zamówień detalicznych i 4 tygodni dla zamówień hurtowych.

Mamy bogaty wybór spinek na stanie magazynowym. Te spinki dostępne są "od ręki".

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Spinki wysyłane są kurierem po zaksięgowaniu wpłaty należności.

Zapraszamy  również po odbiór osobisty do pracowni w Warszawie na ul. Staniewicką 18 w godzinach 9-17 bez sobót i niedziel.

 

Na wszelkie pytania odpowie:

Ewa Witkowska

biuro@laser-studio.com.pl

+48 796 541 160

+22 46 88 432

www.laser-studio.com.pl